آغاز دهه فجر با برگزاري رژه خودرويي در شهرستان کيار+تصاوير

کد خبر: 180326 تاریخ انتشار: 1401/11/13 10:23:42
نمایش: 120
اخبار
🔻در اولين روز از دهه مبارک فجر رژه خودرويي و آيين نمادين استقبال از ورود تاريخي امام خميني«ره»به ميهن اسلامي در ۱۲ بهمن سال۱۳۵۷ با حضور مسولان و اقشار مختلف مردم در شلمزار برگزار شد.
آغاز دهه فجر با برگزاري رژه خودرويي در شهرستان کيار+تصاوير🔻در اولين روز از دهه مبارک فجر رژه خودرويي و آيين نمادين استقبال از ورود تاريخي امام خميني«ره»به ميهن اسلامي در ۱۲ بهمن سال۱۳۵۷ با حضور مسولان و اقشار مختلف مردم در شلمزار برگزار شد.

🔶به مناسبت گرامي داشت دهه مبارک فجر مراسم رژه موتوري و خودرويي و به اهتزاز در آوردن پرچم هاي سه رنگ جمهوري اسلامي از محل سپاه ناحيه شهرستان تا گلزار مطهر شهداي شلمزار برگزار شد.

🔶اين در حالي است که مردم ولايت مدار شهرستان به استقبال اين روز بزرگ رفته و چهل و چهارمين سالروز ورود تاريخي امام راحل«ره»به وطن اسلامي و نخستين روز از دهه فجر را با شور و نشاط خاصي جشن گرفتند.

🔶موتورسوران و خودروها در طول مسير با همراه داشتن پرچم هاي ايران اسلامي جلوه خاصي به اين آيين معنوي داده و آژير خودروهاي نظامي،انتظامي،آمبولانس ها، از ديگر جلوه هاي خاص اين مراسم باشکوه بود.

✅در پايان مسولان شهرستان با حضور در گلزار مطهر شهداي شلمزار با آرمان هاي والاي امام راحل«ره» و شهداي گرانقدر تجديد ميثاق کردند.

📮روابط عمومي فرمانداري شهرستان کيار

مولف: حمیدرضا شعبانی نژاد
خبرنگار :هادی صیفی

افزودن دیدگاه


ایجاد کننده صفحه : مدیر سایت | تاریخ آخرین ویرایش : 1401/11/26